یونیت برودتی فریونی مخصوص سردخانه کانکسی و سیار مدل E500

یونیت برودتی فریونی مخصوص سردخانه کانکسی و سیار مدل E500 | یونیت یخچالی ثابت فریونی E500 امگا

یونیت برودتی ثابت فریونی E500 نیرومحرکه برق شهر

توضیحات

یونیت برودتی فریونی E500 امگا یک تفاوت اساسی با سایر یونیت های تولیدی امگا دارد. یونیت E500 مخصوص سردخانه های سیار و موقت طراحی شده است. ماده مبرد این یونیت فریون است و تنها نیرومحرکه آن برق شهری تک فاز و سه فاز است. 

یونیت E500 از سیکل تبرید تراکمی استفاده می‌کند. عمده استفاده از این یونیت برای تجهیز سردخانه های کانکسی و سردخانه های موقت است. کمپرسور استفاده شده در این یونیت ساخت شرکت بیتزر آلمان است که از برندهای شناخته شده کمپرسور محسوب می‌شود. یونیت E500 به راحتی می‌تواند رنج دمایی منفی سی درجه تا مثبت ۱۵ درجه را در سردخانه های سیار و موقت تامین کند.

برای راه اندازی این یونیت تنها کافی است که آن را به برق شهری یا برق سه فاز (بسته به نوع یونیت) متصل کنید. این یونیت برای شرایط دمایی و آب و هوایی ایران طراحی شده است و امکان عملکرد در دمای محیطی پنجاه درجه سانتیگراد را دارد. از این رو شما می‌توانید با خیال راحت این یونیت و سردخانه کانکسی خود را به تمامی نقاط ایران حمل کنید.

به دلیل رنج دمایی گسترده ای که یونیت E500 پوشش میدهد، از این یونیت در تجهیز سردخانه سیار به منظور نگهداری انواع مواد غذایی تازه ، مواد غذایی منجمد ، انجماد عمیق، و همچنین نگهداری از انواع دارو و لبنیات استفاده کرد. 

از دیگر نکات مهم در طراحی این یونیت بخش اواپراتور آن است. حجم هوادهی اواپراتور این سیستم در حالت ماکزیمم به 4800 مترکعب در ساعت می رسد؛ که جهت هوادهی کانتینرهایی با ظرفیت تقریبی 5.2 تن کافی خواهد بود.

یونیت یخچالی ثابت فریونی E500 امگا در دو نوع زیر صفری و بالا صفری دیفراست دار تولید می شود که مشخصات عملکردی هر مدل را می توانید مشاهده کنید:

  • یونیت یخچالی زیر صفری: کد LE، مجهز به دیفراست اتوماتیک و دستی، دمای عملکردی مثبت چهار تا منفی سی درجۀ سانتیگراد.
  • یونیت یخچالی بالای صفری دیفراست دار: کد ME، مجهز به دیفراست اتوماتیک و دستی، دمای عملکردی منفی ده تا مثبت پانزده درجۀ سانتیگراد.
در رابطه با سردخانه های سردخانه های ثابت و پیش ساخته می‌توانید موارد زیر را مطالعه کنید:

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویژگی یونیت یخچالی ثابت فریونی E500 و نحوه خرید می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مجموعه در ارتباط باشید. همچنین می توانید با مراجعه به کانال تلگرام و عضویت در آن، همواره از آخرین اخبار و اطلاعیه های شرکت سرما گستر ویرا نیز باخبر شوید.

مشخصات فنی

عملکرد یونیت

سرمایشی

طراحی شده برای

مواد تازه، منجمد و انجماد عمیق

نیروی محرکه

برق شهری

نوع گاز مبرد

R22

نوع کمپرسور

Swash Plate

بازه دمایی

20- الی 4+ | 10- الی 15+ | 4+ الی 15+

بــرنــد کمپــرسـور

BITZER

تناژ

-

ابعاد

41*46*125 سانتی متر

ولتاژ باطری اتوموبیل

-

تعداد کمپـرسور

1

حداکثـر دمـای محیـطی

50°C

قابل نصب بر روی

کانتینرهای ثابت

حجـم هـوادهـی اپـراتــور

2400m³/hr

برای اطلاعات بیشتر و سفارش می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ روبرو با واحد فروش تماس حاصل فرمایید و یا با پر کردن فرم زیر منتظر تماس همکاران ما باشید.

پشتیبـانـی و خدمات پس از فروش

logo-service1

یک سال ضمانت و 10 سال تامین قطعات و خدمات پس از فروش