یونیت برودتی ثابت فریونی E500 نیرومحرکه برق شهر

یونیت یخچالی ثابت فریونی E500 امگا

یونیت برودتی ثابت فریونی E500 نیرومحرکه برق شهر

توضیحات

یونیت یخچالی ثابت فریونی E500 امگا یکی از مدل های خاص تولیدی امگا به شمار می رود. از این یونیت بیشتر برای راه اندازی سردخانه های ثابت و کانتینرهای ثابت استفاده می شود و نیرومحرکه آن برق شهری است.

در طراحی یونیت یخچالی ثابت فریونی E500 امگا از سیکل تبرید تراکمی استفاده شده است. گاز مبرد به کار رفته در این یونیت تبریدی R22 است؛ که معروف‌ترین مبرد در سیکل های تبریدی محسوب می شود. کمپرسور این یونیت نیز از نوع Swash plate است؛ که ساختۀ شرکت آلمانی بیتزر بوده و جزء برندهای محبوب به حساب می آید. محدوده دمای عملکردی این یونیت سرمایشی بین منفی سی درجۀ سانتیگراد تا مثبت پانزده درجۀ سانتیگراد است؛ که این دمای عملکردی بستگی به نوع و مدل یونیت دارد.

از دیگر نکات مهم در طراحی این یونیت بخش اواپراتور آن است. حجم هوادهی اواپراتور این سیستم در حالت ماکزیمم به 2400 مترکعب در ساعت می رسد؛ که جهت هوادهی کانتینرهایی با ظرفیت تقریبی 5.2 تن کافی خواهد بود.

نکتۀ دیگر سازگاری کامل یونیت های برودتی امگا با آب و هوای ایران و منطقه است. به شکلی که در جابه‌جایی‌ های شهری کمترین مشکل را پیش خواهد آورد. از این یونیت جهت حمل ونقل محصولات غذایی منجمد و تازه می توان کمک گرفت.

یونیت یخچالی ثابت فریونی E500 امگا در دو نوع زیر صفری و بالا صفری دیفراست دار تولید می شود که مشخصات عملکردی هر مدل را می توانید مشاهده کنید:

  • یونیت یخچالی زیر صفری: کد LE، مجهز به دیفراست اتوماتیک و دستی، دمای عملکردی مثبت چهار تا منفی سی درجۀ سانتیگراد.
  • یونیت یخچالی بالای صفری دیفراست دار: کد ME، مجهز به دیفراست اتوماتیک و دستی، دمای عملکردی منفی ده تا مثبت پانزده درجۀ سانتیگراد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویژگی یونیت یخچالی ثابت فریونی E500 و نحوه خرید می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مجموعه در ارتباط باشید. همچنین می توانید با مراجعه به کانال تلگرام و عضویت در آن، همواره از آخرین اخبار و اطلاعیه های شرکت سرما گستر ویرا نیز باخبر شوید.

مشخصات فنی

عملکرد یونیت

سرمایشی

طراحی شده برای

مواد تازه، منجمد و انجماد عمیق

نیروی محرکه

برق شهری

نوع گاز مبرد

R22

نوع کمپرسور

Swash Plate

بازه دمایی

20- الی 4+ | 10- الی 15+ | 4+ الی 15+

بــرنــد کمپــرسـور

BITZER

تناژ

-

ابعاد

41*46*125 سانتی متر

ولتاژ باطری اتوموبیل

-

تعداد کمپـرسور

1

حداکثـر دمـای محیـطی

50°C

قابل نصب بر روی

کانتینرهای ثابت

حجـم هـوادهـی اپـراتــور

2400m³/hr

برای اطلاعات بیشتر و سفارش می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ روبرو با واحد فروش تماس حاصل فرمایید و یا با پر کردن فرم زیر منتظر تماس همکاران ما باشید.

پشتیبـانـی و خدمات پس از فروش

logo-service1

یک سال ضمانت و 10 سال تامین قطعات و خدمات پس از فروش