سـوالات
مــتـــــــداول

بــرای مشاوره می‌تـوانیــد با کلیک بر روی دکمه‌ی روبرو با واحد فـروش تماس حاصل فرمایید و یا با پـر کردن فرم زیـر منتظر تماس همکاران ما باشید.

ایمیل واحد فروش:
sales@omegice.com

یونیت‌های تک سیستم تنها از یک نیرو محرکه به عنوان منبع انرژی استفاده می‌کنند اما یونیت‌های برودتی دو سیستم از الکتریسیته در کنار نیرو محرکه اصلی (موتور خودرو یا موتور دیزل مستقل) استفاده می‌کنند.

هر دو برند امگا و اباتو نشان‌های تجاری ثبت شده متعلق به شرکت سرما گستر ویرا هستند. تمامی محصولات امگا و اباتو در ایران و توسط مهندسین داخلی تولید می‌شوند. ساخت قطعات تا جای ممکن بومی سازی شده است و قطعات وارداتی نیز از بهترین و معتبرترین تولیدکنندگان خارجی تهیه می‌شوند.

محصولات امگا با نتیجه نزدیک به ۳۰ سال تجربه در ساخت یونیت‌های سرمایشی، گرمایشی و تهویه مطبوع هستند. در این سال‌ها و به واسطه تحقیقات مستمر، آزمایشات و پیشرفت‌های علمی بوجود آمده، امگا توانسته به آن سطح از دانش فنی برسد که یونیت‌های تولیدی این شرکت از نظر کارایی رقیب سرسخت محصولات درجه یک خارجی بوده و از نظر اندازه، یکی از کم حجم‌ترین محصولات موجود در بازار به حساب می‌آیند.

امگا تمامی محصولاتش را با یک سال گارانتی و تعهد ۱۰ سال تامین قطعات و خدمات پس از فروش عرضه می‌کند.

تمامی محصولات امگا مناسب شرایط اقلیمی ایران طراحی و ساخته می‌شوند. این محصولات می‌توانند بدون افت کیفی در عملکرد و حفظ کارایی اولیه خود، در محیط‌هایی با دمای ۵۰ درجه سانتی‌گراد نیز فعالیت کنند و از بابت عملکرد محصولات در فصل تابستان بایستی خیالتان راحت باشد.

سـوالات دیـگـــری داریـــد؟