یونیت برودتی S500 امگا – نیرو محرکه موتور خودرو – توان برودتی 5 کیلو وات

یونیت برودتی S500 امگا - نیرو محرکه موتور خودرو - توان برودتی 5 کیلو وات

توضیحات

یونیت برودتی S500 امگا دومین مدل در یونیت های سری S شرکت امگا است؛ که از نظر عملکردی تقویت شده و جهت جابه‌جایی محصولات گسترده تری مورد استفاده قرار می گیرد. از این مدل یونیت های حمل و نقلی می توانید بر روی خودروهای کامیونیت یا کامیونتی بهره ببرید.

در ساخت یونیت یخچالی امگا مدل S500 از سیکل تبرید تراکمی استفاده شده است. گاز مبرد به کار رفته در این سیکل تبریدی R404a یا R134a بوده و کمپرسور آن نیز از نوع  Swash plate  و تولید شرکت ساندن است. قدرت سرمایشی این کمپرسور در دمای صفر درجۀ سانتیگراد به S500 وات می رسد؛ که یونیت مدل S500 را به یکی از پرقدرت‌ترین یونیت های امگا تبدیل می کند.

در کنار چنین کمپرسور قدرتمندی لازم است از یک اواپراتور پرقدرت نیز استفاده شود. اواپراتور این یونیت به نحوی طراحی شده که قابلیت هوادهی آن در حالت ماکزیمم به 2800 مترمکعب در ساعت می رسد. محدودۀ دمای عملکردی این سیکل برودتی بین مثبت پانزده درجۀ سانتیگراد تا منفی سی درجۀ سانتیگراد قرار می گیرد.

نکتۀ دیگر در رابطه با یونیت یخچالی مدل S500 سازگاری آن با شرایط اقلیمی و آب و هوایی ایران و منطقۀ خاورمیانه است. این یونیت تا دمای پنجاه درجۀ سانتیگراد را به راحتی تحمل می کند و به فعالیت خود ادامه می دهد.

یونیت برودتی S500 در سه مدل زیر تولید شده است:

  • یونیت یخچالی زیر صفر: کد LD، مجهز به دیفراست اتوماتیک و دستی، دمای عملکردی منفی سی تا مثبت چهار درجۀ سانتیگراد.
  • یونیت یخچالی بالای صفر دیفراست دار: کد MD، مجهز به دیفراست اتوماتیک و دستی، دمای عملکردی منفی ده تا مثبت پنج درجۀ سانتیگراد
  • یونیت یخچالی بالای صفر بدون دیفراست: کد MN، دمای عملکردی مثبت پنج تا مثبت پانزده درجۀ سانتیگراد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویژگی های یونیت برودتی S500 امگا و نحوه خرید می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مجموعه در ارتباط باشید. همچنین می توانید با مراجعه به کانال تلگرام و عضویت در آن، همواره از آخرین اخبار و اطلاعیه های شرکت سرما گستر ویرا نیز باخبر شوید.

مشخصات فنی

عملکرد یونیت

سرمایشی

طراحی شده برای

مواد تازه، منجمد و انجماد عمیق

نیروی محرکه

موتور خودرو

نوع گاز مبرد

R134a , R404a

نوع کمپرسور

Swash Plate

بازه دمایی

20- الی 4+ | 10- الی 15+ | 4+ الی 15+

بــرنــد کمپــرسـور

Sanden

تناژ

5.2 الی 10

ابعاد

19.5*51.8*120 سانتی متر

ولتاژ باطری اتوموبیل

12V & 24V

تعداد کمپـرسور

1

حداکثـر دمـای محیـطی

50°C

قابل نصب بر روی

کامیون و کامیونت

حجـم هـوادهـی اپـراتــور

2800m³/hr

برای اطلاعات بیشتر و سفارش می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ روبرو با واحد فروش تماس حاصل فرمایید و یا با پر کردن فرم زیر منتظر تماس همکاران ما باشید.

پشتیبـانـی و خدمات پس از فروش

logo-service1

یک سال ضمانت و 10 سال تامین قطعات و خدمات پس از فروش