بەرپرسیارێتی
کۆمەڵایەتی

بەرپرسیارێتی کۆمەڵایەتی

از همان روزهای اولیه شروع به کار مجموعه، آن بخش از نیازهای جامعه که شاید فراتر از ماموریت‌های امگا باشند نیز توجه ما را به خود جلب کرد. حفاظت از محیط زیست و رشد فردی و اجتماعی ذی‌نفعان امگا، جایگاه ویژه‌ای در فعالیت‌های روزانه شرکت داشته‌اند.

تکیه بر اصولی که از همان روز اول به فعالیت‌های خانواده امگا جهت داده است، ما را امروزه به جایگاهی رسانده که می‌توانیم ادعا کنیم، بیش از پیش در زمینه توسعه سلامت و ایمنی کارکنان، حفاظت از محیط زیست و تولید محصولات با کمترین میزان آلایندگی، دوری از تبعیض در محیط کار، پاسخگویی کامل به مشتریان و تکریم آنان، و همچنین تلاش برای افزایش رفاه جامعه گام برداشته‌ایم.

افتخار می‌کنیم که در امگا هیچ‌گاه صرف کسب سود، وارد معامله‌ای که دارای مضرات و زیان‌های بالقوه‌ برای جامعه و محیط زیست باشد، نشده‌ایم.

امیدواریم با پایبندی به ارزش‌های مجموعه امگا، با گذشت روزگار و به مدد سرمایه انسانی غنی مجموعه امگا، دین خود را در مسیر توسعه اجتماعی و بهبود وضعیت محیط زیست، ادا کنیم.

در ادامه به مواردی که امگا در مبحث مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار به آن‌ها به چشم ارزش و اصول نگاه می‌کند، نگاهی می‌اندازیم:

ژینگە

معتقدیم زمین ارزشمندترین دارایی مشترک ما انسان‌هاست و ما به عنوان مجموعه امگا موظفیم تا مطمئن شویم به واسطه محصولات‌مان آسیبی به این دارایی ارزشمند نمی‌رسانیم.

HSE

معتقدیم که همیشه لازم نیست درس‌هایمان را از حوادثی با پیامدهای سنگین جانی و مالی بگیریم. رعایت ایمنی و کوشش در امر سلامتی موضوعی است که شاید هزینه چندانی نداشته باشد، اما بسیار گران‌بهاست.

خوێندن

معتقدیم سریع‌ترین راه موفقیت و پایدارترین شیوه توسعه فعالیت‌های مجموعه، آموزش و توسعه عادلانه و هوشمندانه منابع انسانی مجموعه است.

کەمکردنەوەی بەکارهێنانی وزە

معتقدیم که صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از هدر رفت انرژی موضوعی است ورای شعارها و همواره کوشیده‌ایم آن راخارج از اولویت‌ها و ملاحظات مالی در دستور کار خود قرار دهیم.

کڕیاران

ما به دنبال حداکثر میزان رضایت مشتریان خود هستیم و این مهم در صورتی میسر است که بپذیریم عدم رضایت و انتقادات مشتریان بهترین کلاس آموزشی برای پیشرفت مجموعه و حرکت به سوی بهتر شدن است. 

هەواڵ و بابەتی بەرپرسیارێتی کۆمەڵایەتی

بینینی هەموو بابەت و هەواڵەکان

سەبارەت بە بەرپرسیارێتی کۆمەڵایەتی سەرما گۆستار ڤیرا