یونیت گرمایشی سرمایشی WRE600 دو سیستم موتور خودرو و برق شهری

یونیت سرمایشی گرمایشی مدل wre680 (3)

یونیت گرمایشی سرمایشی WRE600 دو سیستم موتور خودرو و برق شهری

توضیحات

چرا یونیت گرمایشی سرمایشی WRE600؟

یونیت‌های تهویه مطبوع (یا همان سرمایشی گرمایشی) و یونیت‌های تبرید هر دو از خانواده محصولات برودتی هستند. هر دو از سیکل تبرید تراکمی استفاده می‌کنند و هر دو ساز و کاری شبیه به یکدیگر دارند. اما چه تفاوتی میان یونیت‌های تهویه مطبوع و یونیت‌های تبرید وجود دارد و چه موضوعی باعث اهمیت استفاده از یونیت سرمایشی گرمایشی WRE600 امگا می شود؟

برای پاسخ این سوال اول بایستی نگاهی به فهرست بلند بالای محصولات خوراکی و غیر خوراکی حساس به دمای محیط و تغییرات دما داشته باشیم. محصولاتی با ویژگی‌ها و خواص گوناگون که هر کدام شرایط نگهداری خاص خود را دارند.

یک مثال ساده و ملموس شاید واکسن باشد که انواع مختلفی دارد و هر کدامشان روش حمل و نگهداری خاص خودش را دارد. بعضی از واکسن‌ها بایستی در دمای ۴+ سانتی‌گراد نگهداری شوند و برخی دیگر دمای ۷۰-. اینجا دقیقا همان نقطه جدایی مسیر یونیت‌های تهویه مطبوع از یونیت‌های برودتی است.

بسیاری از محصولات حساس به دما را بایستی در دمایی خارج از رنج سرویس یونیت‌های برودتی نگه‌داری کرد. بسیاری از این محصولات، مانند اکثر داروها، تخم‌مرغ‌های نطفه‌دار و گیاهان زینتی در صورت تغییرات دما، دچار شوک دمایی شده و دیگر قابل استفاده نیستند. حساسیت برخی از این محصولات نسبت به تغییرات دما به حدی بالاست که با کوچکترین تغییرات دما غیر قابل استفاده شده و صاحبین کسب و کارها را با ضررهای بزرگی مواجه می‌کنند.

یونیت سرمایشی گرمایشی WRE600 امگا راه حلی به این مشکل و چالش پیش‌روی بسیاری از شرکت‌های پخش دارویی و مواد غذایی است.

یونیت سرمایشی گرمایشی WRE600 امگا با قابلیت کنترل و تثبیت هوشمند دمای کانتین در بازه ۵+ الی ۴۰+ درجه سانتی‌گراد، نه تنها از بالا و پایین رفتن پیش بینی نشده دمای کانتینر جلوگیری می‌کند، بلکه شما را در جریان حداکثر و حداقل دمای کانتین در طی سفر نیز قرار می‌دهد.

طراحی یونیت تهویه مطبوع WRE600 امگا به صورت دو سیستم انجام گرفته و یونیت‌های این سری این قابلیت را دارند تا انرژی لازم خود را علاوه بر موتور خودرو، از طریق برق شهری تامین کنند.

وجود منبع تغذیه دومی به غیر از موتور خودرو، این امکان را در اختیار خریداران می‌گذارد تا در هنگام خاموش بودن موتور خودرو نیز یونیت به فعالیت خودش ادامه دهد. از این رو یونیت سرمایشی گرمایشی WRE600 امگا گزینه مطلوب و احسن برای استفاده در مسیرهای طولانی و بین شهری با توقف‌های چند ساعته به شمار می‌روند.

کمپرسور مورد استفاده در تمامی یونیت‌های سرمایشی گرمایشی امگا از نوع SWASH PLATE بوده که حداقل ۱۰٪ مصرف انرژی کمتری نسبت به سایر کمپرسورها دارند.

کنترل پنل هوشمند اختصاصی به کار گرفته شده در یونیت تهویه مطبوع WRE600 امگا، علاوه بر سادگی در روشن کردن، تنظیمات و راه‌اندازی یونیت، قابلیت ثبت هوشمند اطلاعات دما و تفاوت آن با میزان دمای تنظیم شده را بر روی حافظه جانبی را نیز دارد.

یونیت تهویه مطبوع WRE600 امگا نیز مانند دیگر محصولات امگا، متناسب شرایط اقلیمی و تنوع آب و هوایی خاورمیانه طراحی شده و عملکرد مناسب این یونیت‌ها در آب و هوای سردسیر زاگرس تا خرما پزان جنوب تضمین شده است.

تمامی محصولات امگا با یک سال ضمانت و ۱۰ سال تضمین تامین قطعات و خدمات پس از فروش عرضه می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویژگی های یونیت سرمایشی گرمایشی WRE600 و نحوه خرید می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مجموعه در ارتباط باشید. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام و عضویت در آن، همواره از آخرین اخبار و اطلاعیه های شرکت سرما گستر ویرا نیز باخبر شوید.

مشخصات فنی

عملکرد یونیت

سرمایشی گرمایشی

طراحی شده برای

دارو و مواد حساس به دما

نیروی محرکه

موتور خودرو و برق شهری

نوع گاز مبرد

R134a

نوع کمپرسور

Swash Plate

بازه دمایی

حمل و نقل

بــرنــد کمپــرسـور

Sanden

تناژ

5.2 الی 10

ابعاد

48*68*152 سانتی متر

ولتاژ باطری اتوموبیل

12V & 24V

تعداد کمپـرسور

2

حداکثـر دمـای محیـطی

50°C

قابل نصب بر روی

کامیون و کامیونت

حجـم هـوادهـی اپـراتــور

4000m³/hr

برای اطلاعات بیشتر و سفارش می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ روبرو با واحد فروش تماس حاصل فرمایید و یا با پر کردن فرم زیر منتظر تماس همکاران ما باشید.

پشتیبـانـی و خدمات پس از فروش

logo-service1

یک سال ضمانت و 10 سال تامین قطعات و خدمات پس از فروش