یونیت برودتی امگا مدل SEP280 دو سیستم موتور خودرو و برق شهر توان برودتی ۲۸۰۰ وات

یونیت برودتی امگا SEP280

یونیت برودتی امگا مدل SEP280 دو سیستم موتور خودرو و برق شهر توان برودتی ۲۸۰۰ وات

توضیحات

یونیت یخچالی SEP280 امگا یکی دیگر از یونیت های برودتی دو سیستم این شرکت است؛ که توسط شرکت های پخش محصولات غذایی، دارویی، کشاورزی و … مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی صورت گرفته برای این یونیت یخچالی به نحوی است که می توانید آن را روی انواع وانت و کامیونت ها نصب کنید.

از نظر نیروی محرکه این یونیت جزو رده یونیت های دو سیستم (دو موتوره) دسته بندی میشود و شما می‌توانید هم با برق شهری و هم به وسیله موتور خودرو یونیت برودتی SEP280 را راه اندازی کنید.

توان برودتی این کمپرسور در دمای صفر درجۀ سانتیگراد به 2.8 کیلووات می رسد. در این یونیت حمل و نقلی از گاز مبرد R134a استفاده شده و محدودۀ دمای عملکردی یونیت برودتی امگا SEP280 بین مثبت پانزده درجه سانتیگراد تا منفی سی درجه سانتیگراد است.

یونیت برودتی امگا SEP280 در سه دسته مختلف طراحی می شود؛ که مشخصات آن را در ادامه می توانید مشاهده کنید:

  • یونیت یخچالی زیر صفر: کد شناسایی LD، مجهز به دیفراست اتوماتیک و دستی، با دمای عملکردی مثبت چهار تا منفی سی درجۀ سانتیگراد.
  • یونیت یخچالی بالای صفر مجهز به دیفراست: کد شناسایی MD، دیفراست دستی و اتوماتیک، دمای عملکردی منفی ده تا مثبت پانزده درجۀ سانتیگراد.
  • یونیت یخچالی بالای صفر بدون دیفراست: کد شناسایی MN، بدون دیفراست، با دمای عملکردی مثبت پنج تا مثبت پانزده درجۀ سانتیگراد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویژگی های یونیت یخچالی SEP280 اقتصادی و نحوه خرید می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مجموعه در ارتباط باشید. همچنین می توانید با مراجعه به کانال تلگرام و عضویت در آن، همواره از آخرین اخبار و اطلاعیه های شرکت سرما گستر ویرا نیز باخبر شوید.

مشخصات فنی

عملکرد یونیت

برودتی دو سیستم

طراحی شده برای

مواد تازه، منجمد و انجماد عمیق

نیروی محرکه

موتور خودرو و برق شهر

نوع گاز مبرد

R134a , R404a

نوع کمپرسور

Swash Plate

نوع

حمل و نقل

بازه دمایی

20- الی 4+ | 10- الی 15+ | 4+ الی 15+

بــرنــد کمپــرسـور

Sanden

تناژ

5.2

ابعاد

20*51*100 سانتی متر

ولتاژ باطری اتوموبیل

12V & 24V

تعداد کمپـرسور

2

حداکثـر دمـای محیـطی

50°C

قابل نصب بر روی

کامیون و کامیونت

حجـم هـوادهـی اپـراتــور

1200m³/hr

برای اطلاعات بیشتر و سفارش می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ روبرو با واحد فروش تماس حاصل فرمایید و یا با پر کردن فرم زیر منتظر تماس همکاران ما باشید.

پشتیبـانـی و خدمات پس از فروش

logo-service1

یک سال ضمانت و 10 سال تامین قطعات و خدمات پس از فروش