یونیت سرمایشی گرمایشی WR600 نیرومحرکه موتور خودرو

یونیت سرمایشی گرمایشی WR600 نیرو محرکه موتور خودرو

توضیحات

یونیت سرمایشی گرمایشی WR600 امگا یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت امگا است. امروزه از یونیت های سرمایشی گرمایشی جهت حمل مواد غذایی و مواد دارویی حساب به تغییرات محیطی و دمایی کمک گرفته می شود. این گونه محصولات در صورتی که دچار شوک حرارتی شوند، آسیب دیده یا کیفیت خود را از دست می دهند. به همین خاطر حمل و نقل آنها باید طبق استانداردهای مشخصی صورت گیرد. از یونیت سرمایشی گرمایشی WR600 می توانید روی کامیون ها یا کامیونت های خود استفاده کنید.

در ساخت این یونیت سرمایشی گرمایشی از یک سیکل تبرید تراکمی استفاده شده است. کمپرسور به کار رفته در این سیکل از نوع  Swash plate  ساخت  کمپانی ساندن می باشد. طراحی انجام گرفته برای سیکل تبریدی این یونیت به صورتی است که جهت گرمایش نیز می توانید از آن کمک بگیرید.

جهت راه اندازی کمپرسور سیکل از دو منبع تغذیۀ متفاوت می توانید کمک بگیرید. منبع تغذیۀ اصلی این سیکل تبریدی برق خودرو است؛ که می تواند برق 12 V یا 24 V باشد. نیروی محرکۀ دوم که در زمان های توقف خودرو می توان از آن کمک گرفت، برق شهری است؛ که به کمک مبدل همسان سازی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. سیال مبرد این سیکل تبریدی گاز R134a است که کمترین میزان مسمویت یا آلودگی را در صورت نشتی پیش می آورد.

از دیگر نکات مهم در ساخت یونیت سرمایشی گرمایشی امگا مدل WR600 بخش اواپراتور آن است. برای این کار از یک اواپراتور پرقدرت در ساخت این یونیت استفاده شده است؛ که قابلیت هوادهی با دبی 4000 مترکعب در ساعت را دارد.

یونیت سرمایشی گرمایشی WR600 متناسب با شرایط اقلیمی ایران و منطقه طراحی شده است. به نحوی که در شرایط آب و هوایی متغیر نیز دچار مشکل نشده، سلامت محصولات را تضمین کند. این یونیت تا دمای 50 درجه سانتیگراد نیز بی هیچ مشکلی به کار خود ادامه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویژگی های یونیت گرمایشی-سرمایشی WR600 و نحوه خرید می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مجموعه در ارتباط باشید. همچنین می توانید با مراجعه به کانال تلگرام و عضویت در آن، همواره از آخرین اخبار و اطلاعیه های شرکت سرما گستر ویرا نیز باخبر شوید.

مشخصات فنی

عملکرد یونیت

سرمایشی گرمایشی

طراحی شده برای

دارو و مواد حساس به دما

نیروی محرکه

موتور خودرو

نوع گاز مبرد

R134a

نوع کمپرسور

Swash Plate

بازه دمایی

4+ الی 15+ | 15+ الی 50+ | 22+ الی 26+

بــرنــد کمپــرسـور

Sanden

تناژ

5.2 الی 10

ابعاد

19.5*51.8*120 سانتی متر

ولتاژ باطری اتوموبیل

12V & 24V

تعداد کمپـرسور

1

حداکثـر دمـای محیـطی

50°C

قابل نصب بر روی

کامیون و کامیونت

حجـم هـوادهـی اپـراتــور

4000m³/hr

برای اطلاعات بیشتر و سفارش می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ روبرو با واحد فروش تماس حاصل فرمایید و یا با پر کردن فرم زیر منتظر تماس همکاران ما باشید.

پشتیبـانـی و خدمات پس از فروش

logo-service1

یک سال ضمانت و 10 سال تامین قطعات و خدمات پس از فروش