مسیر ما به سمت تجربه بی‌انتها

کشف نیازهای بازار و طراحی محصولات

واحد تحقیق و توسعه امگا، متشکل از گروه مهندسین جوان و در کنار افراد کاربلد و باتجربه، با توجه به نیازهای بازار و شرایط خاص آب و هوایی، اقدام به طراحی محصول مطابق نیازها و خواسته‌ی مشتریان و شرایط اقلیمی گرم و خشک خاورمیانه می‌کنند. این پروسه، با توجه به شرایط آب و هوایی، علاوه بر بالابردن طول عمر مفید محصولات، باعث کاهش مصرف انرژی و بالا رفتن بهره‌وری یونیت‌های طراحی شده نیز می‌گردد.

ساخت پروتوتایپ و آزمایش‌های اولیه

با تکیه بر نتایج و دست‌آوردهای مرحله اول، و با توجه به نیازهای منحصر به فرد مشتریان، نمونه‌ای آزمایشی از محصول جدید یا محصول ارتقا یافته، ساخته می‌شود. پس از انجام آزمایش‌های اولیه، محصول آزمایشی جهت صحه‌گذاری و اطمینان از پاسخگویی به نیازهای مشتریان، برای مدتی محدود به مشتری تحویل داده می‌شود تا میزان کارایی و کیفیت محصول توسط مشتری مورد سنجش قرار گیرد.

تولید انبوه

پس از تایید مشتری و به تصویب رسیدن مشخصات نمونه آزمایشی، امگا نسبت به تولید محصول به تعداد دل‌خواه مشتریان اقدام می‌کند. ما به دنبال هدف و آرمان اصلی خود، یعنی ارائه بالاترین کیفیت ممکن، همواره به دنبال استفاده از جدیدترین و بهینه‌ترین تکنولوژی روز دنیا، در مسیر پیشرفت و بهبود مستمر تولیدات خود هستیم.

نصب و تحویل

پس از تکمیل سفارش و تولید محصولات مورد نظر، بنا به درخواست مشتری، امگا محصولات ساخته شده را به صورت نصب شده تحویل مشتریان می‌دهد. به دلیل حساسیت تجهیزات تبرید و تهویه مطبوع و ضرورت نصب دقیق، محصولات امگا توسط متخصصین فنی این شرکت نصب می‌شوند تا احتمال خرابی‌های آتی را تا حد زیادی کاهش یابد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

کلیه محصولات امگا از زمان تحویل به مشتریان دارای ۱۸ ماه گارانتی هستند و امگا خود را موظف می‌داند در صورت بروز هر گونه مشکل و یا ایراد فنی، در سریع‌ترین حالت ممکن خرابی پیش‌آمده را رفع کند. همچنین امگا متعهد می‌شود که قطعات و خدمات مورد نیاز محصولاتش را تا ۱۰ سال پس از فروش تامین و در دسترس مشتریان قرار دهد.

دریافت بازخورد و ارتباط مستمر با مشتریان

تیم فروش امگا به عنوان بازوی ارتباطی میان کارخانه و مشتریان، به صورت مستمر با مشتریان امگا در ارتباط‌اند و همواره مشتاق شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات مشتریان در مسیر بهبود محصولات فعلی و یا طراحی و ساخت محصولات جدید برای رفع نیازهای بوجود آمده در بازار، هستند. موفقیت و اعتبارمان را وام‌دار نظرات و انتقادات مشتریان هستیم.

بررســی محصــولات

محصولات امگا را ببینید، مشخصات فنی آن‌ها را مطالعه کنید، کاتالوگ محصولات را دانلود کنید و سفارش خودتان را ثبت کنید.

محصولات امگا در سـراسـر کشور
دارای نمایندگـی‌های مجاز هستند

بـرای درخواست اخذ نمایندگـی مجــاز فروش محصولات امگا اینجــا کلیک کنید.

گـارانتــی محصولات امگا

همه محصولات تولیدی شرکت سرما گستر ویرا دارای ۱۲ ماه ضمانت هستند.

خــدمات پــس از فــــروش

سرماگستر ویرا خود را موظف می‌داند که تا ۱۰ سال پس از فروش یک محصول، قطعات یدکی و لوازم جانبی مورد نیاز برای تعمیر آن را تامین کند.

سرویس و نگه‌داری
سایر یونیت‌های برودتی

با توجه به تجربه درخشان سرما گستر ویرا در زمینه تعمیر و نگه‌داری یونیت‌های امگا، این شرکت علاوه بر محصولات تولیدی خود، تیم فنی این شرکت آماده سرویس و تعمیر یونیت‌های برودتی سایر برندهای داخلی و خارجی نیز هستند. 

دریافت کاتالوگ محصولات

با کلیک بر روی دکمه زیر می‌توانید آخرین ورژن از کاتالوگ محصولات سرماگستر ویرا را به صورت یک‌جا دانلود کرده و آن را مطالعه کنید.

تلفــن تمــــــاس:

پیام‌رسان واتسپ:

بــرای ورود سریع به صفحه‌ی چت،
روی شماره کلیک کنید.

پیام‌رسان تلگرام:

بــرای ورود سریع به صفحه‌ی چت،
روی شماره کلیک کنید.

اطلاعات تماس سـرما گستـر ویــرا

در صفحه‌ی تماس‌ با ما به صورت آنلاین بـرای ما پیغام ارسال کنید و به موقعیت، نشانـی و سایر شماره‌های تماس دستـرسـی پیــدا کنید.