Omega SEP470 dual system refrigeration unit – car engine and city electricity – refrigeration power 4700 watts

Description

یونیت برودتی دو سیستم SEP470 امگا انتخاب دیگری از یونیت‌های دو سیستم است که به دلیل شیوه خاص طراحی و کیفیت بالایشان سهم قابل توجهی از بازار یونیت‌های دو سیستم را کسب کرده‌اند. در ادامه ویژگی‌ها و نکات مربوط به این یونیت‌ها را بررسی می‌کنیم.

یونیت‌های سری SEP چه تفاوتی با یونیت‌های سری SE دارند؟

تفاوت کلیدی و مهم یونیت‌های برودتی سری SEP با محصولات سری SE در طراحی این دو گروه محصول خلاصه می‌شود. هر دو سری ذکر شده جزو یونیت‌های دو سیستم دسته‌بندی می‌شوند، اما طراحی یونیت‌های سری SEP به نحوی است که موتور الکتریکی آن خارج از کندانسور و به صورت کیت مجزا در قسمت موتور خودرو نصب می‌شود. به همین دلیل کندانسور یونیت‌های سری SEP در قیاس با سری SE اندازه کوچکتر و باریکتری دارد.

به علاوه، کیت الکتریکی مجزا و عدم نیاز به فضای بزرگتر برای موتور الکتریکی و کمپرسور دوم در یونیت‌های سری SEP ، ساخت یونیت‌های دو سیستم با ظرفیت‌های برودتی مختلف را نیز ممکن کرده‌است.

مزیت دیگر طراحی کیت الکتریکی مجزا برای سری SEP امکان اضافه کردن نیرومحرکه برق شهر به یونیت‌های تک سیستم سری S است. این کیت طوری طراحی شده است که قابلیت نصب ببر روی کلیه مدل‌های سری S را نیز دارد.

کندانسور کوچک‌تر یونیت یخچالی SEP470 امگا در مقایسه با سری SE امکان نصب این سری را بر روی خودروهایی با یخچال‌های کوچک‌تر، مثل انواع وانت، را نیز فراهم کرده است.

ويژگی‌های یونیت برودتی دو سیستم SEP470 امگا

  • نکتۀ مهم یونیت یخچالی SEP470 امگا امگا طراحی محصولات متناسب با شرایط آب و هوایی متنوع اقلیم ایران است و مشکلی در جریان استفاده از آن در آب‌وهواهای مختلف ایجاد نمی‌شود.
  • در طراحی یونیت برودتی دو سیستم SEP470 امگا از کمپرسورهای Swash Plate با مصرف انرژی بهینه و قیمت مناسب استفاده شده است.
  • یونیت یخچالی SEP470 امگا امکان انتخاب قابلیت یخ‌زدایی (دیفراست) برای مشتریان فراهم شده است.
  • کنترل پنل‌های اختصاصی امگا کار کردن با این یونیت‌ها را بسیار ساده کرده‌اند و شما را در هر لحظه در جریان وضعیت داخل کانتینر قرار می‌دهند و اعلانات و هشدارهای احتمالی را به راننده گوشزد می‌کنند.

سرماگستر ویرا یونیت برودتی دو سیستم SEP470 امگا را همانند دیگر محصولات برند امگا با یک سال گارانتی و ۱۰ سال تضمین تامین قطعات و خدمات پس از فروش عرضه می‌کند تا خیال مشتریان از بابت کیفیت محصول و البته کیفیت خدمت‌رسانی و تجربه بعد از خرید نیز راحت باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویژگی های یونیت یخچالی SEP470 اقتصادی و نحوه خرید می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مجموعه در ارتباط باشید. همچنین می توانید با مراجعه به کانال تلگرام و عضویت در آن، همواره از آخرین اخبار و اطلاعیه های شرکت سرما گستر ویرا نیز باخبر شوید.

Technical Specifications

Unit performance

Refrigeration of two systems

Designed for

Fresh and frozen ingredients

driving force

Car engine and city electricity

Refrigerant gas type

R134a , R404a

Compressor type

Swash Plate

type

Transportation

temperature period

-20 to +4 -10 to +15 +4 to +15

Compressor brand

Sanden

Tonnage

5.2 - 10

Dimensions

19.5*51.8*120 cm

Car Battery Specs

12V & 24V

Number of Compressors

2

Maximum Environment Temperature

50°C

Installable on

Truck and small truck

Maximum Evaporator Eeration

2400m³/hr

برای اطلاعات بیشتر و سفارش می‌توانید با کلیک بر روی دکمه‌ روبرو با واحد فروش تماس حاصل فرمایید و یا با پر کردن فرم زیر منتظر تماس همکاران ما باشید.

Support and after-sales service

logo-service1

One year warranty and 10 years supply of parts and after-sales service